Message 797 (in Slovak) – 13 November 2019

Správa 797 – 13. novembra 2019 16. novembra 2019 – 03:40 doručená od Williama

Správa daná od našej Panny Márie skrze WILLIAMA COSTELLIA v stredu 13. novembra 2019

Požiare sú iba začiatkom veľkého trestu, ktorý príde v Austrálii a vo svete – Terorizmus zasiahne veľmi skoro v tejto krajine a v mnohých krajinách – existujú tajné plány podkopať Austráliu; invázie dôjdu – Čoskoro bude kárať rameno Večného Otca, dopadne na mnohé krajiny Blízkeho východu a Európy – Antikrist pripravuje cestu pre jeho vstup do sveta – Monarcha Francúzska čaká začať jeho Svätú misiu – Taliansko sa rozdelí; dve veľké sopky vybuchnú.

WILLIAM: Došlo k aktivite na oblohe za posledných okolo 15 minút. Tam boli dva rady štítov od nás až do Kríža. Tam je veľmi veľký Biely Kríž na oblohe a za štítmi – ktoré sú veľmi neobvyklé – je veľa Anjelov. Sú tvorené veľmi podobné africkým štítom a sú veľmi veľké. Anjeli sú veľmi vysoký – to by bolo asi 10-12 centimetrov – a cesta do nášho miesto je biela. Kríž sa otvára a Naša Svätá Matka prechádza krížom. Prichádza ako Panna Mária Archy, Mária naša Matka, Pomocnica kresťanov. Už je to dávno, čo som videl Pannu Máriu pod týmto titulom a Ježiško sedí v náručí Panny Márie. Za Ježiškom a Máriou je bezpočetné množstvo Anjelov – veľmi vysokých Anjelov – a všetci držia krásny meč v ruke pred sebou. Panna Mária teraz prichádza do domu. Panna Mária a náš Pán nás pozdravujú a robia znamenie kríža:

„V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“ Ježiško urobil znamenie kríža, s Pannou Máriou. Obaja Ježiško a Mária sa usmievajú. Ježiško na chvíľu opustí Pannu Máriu, príde k nám a pobozká nás na čelo, ide ku každému členovi v tomto dome a potom sa vracia späť k Panne Márii. Svätý Michal prichádza po pravej strane Panny Márie. Má krásne brnenie tentoraz; je zlatej farby a Jeho štít je striebristej farby. Na štíte je krásny Kríž. Ten si kľakne pred Pannu Máriu a nášho Pána.

Panna Mária: „Vítam ťa Môj milovaný syn, Malý Biely Kamienok, ktorý bojuje za pravdu. Zdravím všetky Moje deti tu prítomné aj na celom svete.“

„Dnes Som sa prišla poprosiť naše detí, aby sa modlili; modlili desiatok ruženca za Najsvätejšie duše v očistci. Nezabudnite na nich Moje deti, lebo Sväté Duše majú veľkú moc pred Bohom. Nemôžu sa modliť za seba, ale majú úlohu modliť sa za všetkých z vás, ktorí sa usilujú dostať do Neba.“

„Takže nezabudnite na svojich bratov a sestry, lebo trpia veľa na očistenie od svojich hriechov a modlia sa za všetkých svojich bratov a sestry. To je doba, kedy Moje deti majú mať na pamäti, aby sa modlili, lebo toľko detí stále môžu zaniknúť iba vo svojej viere a mnohé deti nepoznajú Boha a to, čo robí pre nich.“

WILLIAM: Teraz vidím očistec otvárať sa pod bielou cestou, ktorá vedie do Neba a tam sú miliardy duší z očistca, modlia sa, a čakajú kedy môžu vstúpiť do Nebeskej slávy.

Panna Mária: „Ľudstvo zabúda veľmi často na potreby svätých duší a jeden deň mnohí z vás podstúpia Očistec rovnako, pred vstupom do Neba. Preto žiadam Moje deti, aby sa modlili. Všetky Moje návštevy na Zemi za            posledných 100 rokov boli prosbou pre naše deti, aby sa modlili Môj ruženec, lebo skrze túto modlitbu, je veľa milosti uvedených pre ľudstvo.“

„Dnes Som prišla ako zvláštny obhajca Panna Mária Archy, Mária naša Matka, Pomocnica kresťanov. To je veľmi dôležité v názve, a to nielen pre deti Austrálie, ale aj pre deti na celom svete, lebo ľudstvo zabudlo veľa vecí, ktoré sa týkajú spasenia. Austrália teraz trpí veľmi veľa s mnohými požiarmi – a bohužiaľ straty na životoch pre niektorých z nich. Ale dôvodom týchto požiarov je prebudiť naše deti, lebo deti z Austrálie sa musia obrátiť k modlitbe, lebo bez modlitby bude tento národ zničený vo viac ako jedným spôsobom. Požiare sú iba začiatok, lebo, ak Austrália vyschne, tak aj srdcia našich detí vyschnú, lebo iba veľmi málo ľudí v Austrálii, ktorí boli svedkami tohoto veľkého zničenia, neďakujú Bohu za ich ochranu – Boh im vydal znamenie prebudiť sa zo svojho spánku.“

„Oheň, drahé deti, je iba začiatok veľkého trestu, ktorý príde do Austrálie a do zvyšku sveta. Hovorím vám slávnostne, že je to iba začiatok súdov tejto krajiny, lebo vzápätí nepriateľ bude vypustený z duší, ktoré budú poškodzovať túto krajinu v mnohých ohľadoch. Terorizmus zasiahne veľmi skoro v mestách – na mnohých miestach v tejto krajine – ako to bude v mnohých krajinách sveta. Apelujem na všetky deti, aby zvážili, čo Som povedala po mnoho rokov na Svätom mieste v Austrálii. Čítajte správy, milé deti, Slová, ktoré Som dávala po mnoho, mnoho rokov.“

„Hierarchia Austrálie musí zvážiť, Moje Slová, veľmi vážne, lebo existujú tajné plány, ktoré narušia túto krajinu, kde dôjde k invázii, aby ľudia z Austrálie zahynuli. Prebuďte sa drahé deti! Pamätajte na Moje Slová sú pre vás, a jeden deň sa rozpamätáte na nich, ale to už bude príliš neskoro, pre mnohé z vašich miest budú sa rozpadávať, lebo Moje deti nepočúvali. Takže ešte raz žiadam Moje deti: starostlivo premýšľajte o tom, čo robíte; modlite sa, modlite sa, modlite sa ruženec a Korunku Božieho milosrdenstva, aby Božie milosrdenstvo a láskavosť prišli k vám a každému z vás.“

„Vianoce sa blížia drahé deti. Oslávte Vianoce pravým spôsobom zbožňujte svojho Boha a milujte Ho. Som pri dverách svojho národa stále čakám na Moje deti, aby uznali Moje Slová, ktoré sú jediné z lásky a milosrdenstva.“

„Ty, Môj svätý syn čoskoro pôjdeš po vašej krajine a obnovíš to, čo bolo stratené v priebehu mnohých rokov, lebo tresty padnú na tento národ, aby prebudili deti, ktoré zaspali. Milujem ťa Moje milé dieťa a žehnám ti prostredníctvom Môjho Božieho Syna: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

WILLIAM: Panna Mária teraz otvára pravú ruku, kde mala loď, ale loď sa teraz presunula z Jej paže a obrazu na Stredný východ a Európu, otvorila a ukazuje mi častí sveta.

Panna Mária: „Pozri na tie národy, na drahé deti na Zemi – mnohé národy Blízkeho východu a Európy – čoskoro príde trestanie Večného Otca veľmi ťažké lebo mnoho národov nezaujíma, čo je sa deje vo svete – ale malým deťom veľmi záleží, lebo mnohé z nich majú hlad po Božom Slove. Žiadam deti Európy, aby otvorili svoje srdcia a prosili Božského Pána o zvláštne milosti v čase Vianoc, lebo Vianoce sú pre naše deti zvláštnym časom. Deti     z Blízkeho východu, ktoré trpia väčšinou v Sýrii a okolitých krajinách, je potrebné modliť sa, a prosiť Môjho Božského Syna o milosť, lebo na Strednom východe bude premožený veľký strach veľmi skoro.

„Modlite sa, sladké deti, lebo Antikrist pripravuje cestu pre jeho vstup do sveta. Už mnoho našich detí vedia o jeho existencii a čase kedy sa priblíži k ľudstvu, kde sa prihlási.“

„Modlite sa za Francúzsko a Nemecko a Taliansko, lebo spor príde k týmto národom – a to nielen proti terorizmu, ale skrze hrozby vojny. Občianska vojna čoskoro vypukne vo Francúzsku, preto modlite sa, aby nepriateľ bol uznaný a vyhnaný. Monarcha Francúzska čaká na začiatok svojho svätého poslania zachraňovať ľudí z Francúzska, Nemecka a Európy.

„Moje drahé deti v Taliansku, čoskoro váš národ bude rozdelený, lebo tieto dve veľké sopky vybuchnú a prinesú veľkú nejednotnosť medzi vodcami a ľuďmi – a mnoho ľudí, ktorí prichádzajú zo zámoria spôsobia nejednotnosť a zmätok medzi Moje deti Talianska.

„Modlite sa za Anglicko, drahé deti, lebo veľké rozdelenie bude tam a do mnohých častiach sveta prichádzajú. Požiare v Kalifornii sú iba začiatkom udalostí, ktoré prídu do Spojených štátov, lebo dôjde k oveľa väčšiemu rozdeleniu. V mnohých krajinách na svete sa musia obrátiť k Bohu v modlitbe a prinášať obete, lebo čoskoro veľký trest príde na svet, skrze asteroid. Predtým Som sa o tom zmieňovala mnohokrát. Modlite sa, drahé deti, lebo iba skrze modlitbu, mier a jednota sŕdc môžu prísť na svet.“

„Milujem vás Moje sladké deti. Vezmite si svoje kríže a dajte ich k Môjmu Nepoškvrnenému Srdcu, lebo keď sa Zlý zjednotí s vami bude pre neho ťažké robiť svoje veci tak, aby odlúčil deti zo sveta, aby priniesol ľudstvu zlo. Milujem vás milé deti a dávam vám svoje Nepoškvrnené Srdce, prosím vás, aby ste sa modlili a konali pokánie za svojich bratov a sestry a nezabudli na duše v očistci, aby ich mohli prepustiť na Vianoce. Milujem vás, Moje sladké deti a zosielam vám požehnanie skrze Môjho Božského Syna: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

„Môj milovaný syn, dávam ti niekoľko pokynov, ktoré by si mal nasledovať (vzhľadom k tomu, je súkromné posolstvo)

WILLIAM: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen. Panna Mária teraz berie Ježiška; Ježiško aj Mária nás žehnajú znova:

Panna Mária: „V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen. Milujem ťa Moje dieťa a ďakujem ti za odhodlanie a oddanosť. Neboj sa; pokračuj vpred vo svetle Môjho Nepoškvrneného Srdca. Žehnám vám, Moje deti.“

WILLIAM: Ježiš nám žehná s Pannou Máriou

Panna Mária a Ježiško: „V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

WILLIAM: Panna Mária sa teraz vracia s Ježiškom k Bielemu Krížu. Počujem Anjelov spievať. Spievajú pieseň: Aleluja! Aleluja! od Mesiáša.

https://littlepebble.org/2019/11/17/message-797-13-november-2019/