The Truth about Coronavirus (in Slovak) – 21 April 2020

Pravda o koronavírusu – 21. apríla 2020 21. apríla 2020 – 14:25Z Williamovho stola Koronavírus – pravda William Costellia 21. apríla 2020

Drahí ľudia, Boží pokoj nech je s vami. Po mnoho mesiacov sa vás svet usiluje presvedčiť – že koronavírus je taký, aký je. Neverte im! Je to spôsob, ako vás ovládať vo všetkých smeroch. Ako to, že veľké spoločnosti sa zjednocujú do niekoľkých týždňov – kde sú ich korene. To, čo zažívate, sú super mocné organizácie kontrolované Iluminátmi a slobodomurárskymi organizáciami na zníženie svetovej populácie, aby mohol Antikrist prevziať kontrolu. Je to prostriedok na kontrolu verejnosti obmedzovaním pohybu a privádzaním sveta do tretej svetovej vojny. Toto nie je posledný vírus, lebo existuje iný plán, ako priniesť vírus, ktorý bude horší.

Vírus je pravdivý, ale na kontrolu nad ľuďmi sa vyžaduje nad všetku vieru. Svet vytvorí vírus, ktorý bude ovládať celé ľudstvo – a bude tak silný – aby získal známku uznania. Nepodľahnite úradom. Existuje veľa (a jednoduchých) spôsobov, ako odstrániť vírusy, ale väčšinou je to hľadaním Božích požehnaní. Použite prostriedky na koronavírusy – „dobrý olej Sv. samaritána“ (1). Pre budúci Vírus – ktorý bude útočiť na srdce a pľúca – použitie Hawthorn – Hloh (2). Obráťte sa na modlitby, lebo vás to ochráni. Želám vám Božie požehnanie.

Pozrite sa na toto video:

Nová spravodajská sieť

„EXKLUZÍVNE: Dr. Rashid Buttar BLASTS Gates, Fauci, EXPOZÍŠA falošné čísla pandémie, keď ekonomika sa zrúti.“

https://youtu.be/WGbYHJcMbz8

William Costellia.

Navštívte webovú stránku Dr. Rashida Buttara:

Opýtajte sa webovej stránky Dr. Buttara: https://www.askdrbuttar.com/nnn/

(1) „Prírodné lieky“ (webová stránka Luz de Mária)

Pozri tento odkaz: https://www.revelacionesmarianas.com/sk/MEDICINAL%20PLANTS.pdf Vyhľadávanie na Google: „Good Samaritán Oil”

(2) Pozri správu 805 – 12. apríla 2020: https://littlepebble.org/2020/04/13/message-805-12-april-2020/ [o ďalšom víruse, ktorý bude útočiť na srdce a pľúca]

https://littlepebble.org/2020/04/21/the-truth-about-the-coronavirus-21-april-2020/