Message to Enoch (in Slovak) – 24 August 2020

ĽUDIA BOHA, PRIPRAVTE SA NA PRÍCHOD VÝSTRAHY; DEŇ JE UŽ USTANOVENÝ, bližšie, ako si myslíte; VO VEČNOSTI NA VÁS ČAKÁ NAJVYŠŠÍ SÚD; Varujem vás smrteľníci, aby vás tento deň nečakane neprekvapil!

24. augusta 2020 13:15 Výzva Svätého Michala Božím ľuďom. Správa pre Enocha.

Kto je ako Boh? Nikto nie je ako Boh!

Boží ľud, pripravte sa na príchod dní Veľkého očistenia, kde bude vaša viera preverená a kde budete očistení, kým nebudete žiariť ako tégliky. Stvorenie a všetky stvorenia budú očistené. Iba týmto spôsobom budete môcť zajtra vstúpiť na Nové Nebo a na Novú Zem, do Raja, ktorý Najvyšší pripravil pre svojich verných ľudí.

Semeno Môjho Otca, iba ak ste duchovne pripravení, dokážete odolať blížiacim sa časom úzkosti, utrpenia a očistenia; Hovorím ti, nikdy predtým nevidela Zem nijaké trápenie ako to, ktoré príde. Prestaňte sa trápiť vecami tohoto sveta, prestaňte sa trápiť a utekajte, lebo dobre viete, že veľmi skoro všetko pominie; starajte sa skôr o záchranu svojej duše, ktorá je najväčším pokladom, o ktorý sa musíte starať. Všetko, čo poznáte a vlastníte, prestane byť v zlomku sekundy, aby ustúpilo novej existencii, novému stvoreniu. Súženie, ktoré má prísť, vás premení milosťou Božou na nových ľudí, všetko vaše utrpenie a hriech zmizne v očistení. Na Nových nebesiach a na Novej Zemi budete duchovné bytosti podobnej povahy ako anjeli.

Pripravte sa Boží ľud na príchod Varovania; deň je už blízko, bližšie, ako si myslíte; vo večnosti na teba čaká Najvyšší súd; Varujem vás smrteľníci, aby vás tento deň nečakane neprekvapil. Táto duchovná skúsenosť premení váš život, vo večnosti uvidíte Jedného a Pravého Boha, Jedného a Trojjediného, Pána pánov a Boha bohov; uvedomíte si existenciu Neba, Očistca a pekla; pocítite vo svojej duši očistný oheň Očistca alebo horiaci oheň pekla, ktorým sú mučené odsúdené duše. Všetko záleží na stave vašej duše v čase príchodu Varovania. Iba málo z vás bude prevezených do Neba, veľká väčšina ľudstva v poslednom čase bude prevezená do jedného z očistcov alebo do pekla.

Ponáhľajte sa bratia, aby ste sa dobre vyspovedali zo života a napravili svoje hriechy; hľadajte Kňaza a vyznajte všetko, aby vaša duša pri prechode večnosť neutrpela. Na čo čakáš, hriešne ľudstvo, aby si sa zmieril s Bohom? Pozri, tvojim dušiam hrozí, že budú navždy zatratené; Váš pobyt na tomto svete sa končí, ak budete naďalej hriešne a hrešiť. Nerozmýšľal si nad tým? Ak budeš naďalej hrešiť, to, čo ťa čaká vo večnosti, je večná smrť. Prehodnoťte vzpurní bratia, zostáva vám veľmi málo času; počúvajte posolstvá z Neba a uvádzajte ich do praxe, lebo vás volajú k obráteniu. Nepokračujte v zatvrdzovaní svojho srdca, aby ste zajtra nemuseli ľutovať, keď dosiahnete večnosť, lebo už bude pre vás neskoro. Zostaňte v pokoji Najvyššieho, Boží ľud!

Váš brat a sluha, Michal Archanjel.

Oznámte, Boží ľud, posolstvá spásy celému ľudstvu!

http://www.mensajesdelbuenpastorenoc.org/mensajesrecientes.html