Two Messages to Valentina Sydney Seer (in Slovak) – 3 January 2021

Správa od Valentíny – vizionárka zo Sydney – 3. januára 2021 21. januára 2021 – 09:49 od Williamovho stola

Nosenie masky v kostole

Katedrála Svätého Patrika Parramatta

Vláda dnes zaviedla ešte viac obmedzení pre ľudí, kvôli ktorým sme povinní nosiť masky v interiéroch, napríklad pri nákupoch a v kostoloch, alebo hrozí pokuta. Bola som dosť rozrušená a mala som chuť plakať v kostole, keď sme boli všetci nútení nosiť masku.

Dnes ráno počas Svätej omše som sa cítila sklamaná a skľúčená.

Sťažovala som sa nášmu Pánovi a povedala: „Pane, cítim sa trápne. Je to také hrozné nosiť masku,“

Pán Ježiš povedal: „Nebojte sa, buďte odvážni, verte Mi a paste Moje ovce, lebo to potrebujú.“

Povedala som: „Pane, asi by tá pravá malá ovca asi počúvala, ale nie ľudia, oni neposlúchajú.“

Náš Pán sa usmial a povedal: „Áno, ale musíš im neustále opakovať.“

V súvislosti s obmedzeniami kladenými na ľudí povedal: „Dnes vám dávam nádej. Nič netrvá večne. Všetko to prejde. Nebojte sa; nikto vám nemôže ublížiť. “

Ďakujem Ti, Pane Ježišu, že si nám dal nádej a odvahu. Pane Ježišu, dôverujeme Ti.

https://littlepebble.org/2021/01/21/message-to-valentina-sydney-seer-3-january-2021/

Správa od Valentíny – vizionárka zo Sydney – 1. januára 2021 21. januára 2021 – 09:35 od Williamovho stola

Pohár je plný

Nový rok

Ráno, keď som sa modlila, zrazu sa zjavil svätý anjel. Povedal: „Poď so mnou a ukážem ti, aké dobré ovocie si priniesol z miesta, kde duše konali svoje pokánie.“

Zrazu sme sa ocitli na mieste v Očistci. Vošli sme do budovy a keď sme vstúpili dovnútra, anjel obrátil pohľad na podlahu. Povedal: „Pozri sa na podlahu!“

Pozrela som sa na vyleštenú podlahu a povedala: „Vyzerá to pekne čisto.“

Potom sme sa presunuli ďalej dovnútra a smerovali k ďalším dverám, ktoré nás vyviedli. Keď sme sa prechádzali budovou, anjel ukázal na okraje miestnosti, kde sa podlaha stretáva so stenami.

Povedal: „Vidíte hrany, ktoré ešte potrebujú nejaké čistenie, ktoré môžete dokončiť.“

Čistá podlaha predstavuje to, ako všetky obete, utrpenie, modlitby a sväté omše, ktoré som pre sväté duše priniesol, priniesli pre duše na tomto mieste veľa dobrého ovocia. Okraje, ktoré ešte treba vyčistiť, znamenajú viac modlitieb a obetí, aby sa odstránili zvyšné nečistoty. Toto všetko predstavuje očistenie týchto duší od ich hriechov.

Keď sme skončili s prehliadkou podlahy, anjel povedal: „Nezostávame tu, teraz musíme ísť a čaká vás malé prekvapenie.“

Zrazu sme sa ocitli na mieste, o ktorom som hneď vedela, že je to Nebo. Bola to nebeská záhrada. Vošli sme do budovy a uprostred miestnosti som uvidela malú stoličku, ktorá vyzerala skôr ako detský písací stôl.

V strede stola sedel veľký strieborný kalich. Pri pohľade dovnútra som si všimla, že podšívka Kalicha bola celá biela. Avšak skrze bielu podšívku som videla veľa čerstvo namaľovaných pásov farieb; červená, zelená, fialová a žltá všetky druhy farieb, ako sú farby dúhy, ale oveľa hlbšie a silnejšie. Farby boli namaľované až po hornú časť okraja. Vo svojom srdci som cítila, že to bol malý chlapec Ježiš, ktorý to namaľoval a potom to všetko nechal tam. Inštinktívne som vyzdvihla Kalich a odniesla som ho k neďalekej lavici, ktorá mala malé umývadlo, aby som ho umyla.

Keď som sa to chystala umyť, zrazu som uvidela, ako sa ku mne blíži Blahoslavená Matka, s krásnym úsmevom na tvári, pozdravila ma slovami: „Šťastný požehnaný nový rok!“ „Moja dcéra,“

Povedala, „tento rok ti želám veľa dobrého zdravia.“ Potom sme sa objali a cítila som Jej materinskú lásku. Bolo to také nádherné.

Potom Blahoslavená Matka hovorila o svete. Povedala: „Svet je veľmi chorý a chorý s vírusom a plný hriechu a nevyzerá to, že by sa to zlepšilo. Ak sa ľudia nezmenia, tento rok nebude dobrým rokom.“

Povedala: „Ľudia prepadajú panike a obavám, ale nechcú sa meniť. Chcem, aby ste povedali celému svetu, že potrebuje veľa modlitieb. To je jediné riešenie. Povedzte ľuďom, aby boli odvážni a modlili sa. Zdravie môže pochádzať iba od Boha a iba On môže uzdraviť toto choré ľudstvo.“ Preblahoslavená Matka vyzerala znepokojená a znepokojená pre svoje deti, lebo neposlúchajú a nemienia žiť tak, ako to chce náš Pán.

Pozrela na kalich a povedala: „Nie, neumývaj to. Môj Syn tam dal farby účelne a vy by ste to nemali čistiť a umývať. Dal ich tam. Jeho hnev je veľký a pohár je plný.“ Pochopila som, že farby predstavujú hnev a Boží hnev, ktorý sa má vrhnúť na Zem. Musíme sa modliť. Najsvätejšia Matka sa o nás veľmi zaujíma.

https://littlepebble.org/2021/01/21/message-to-valentina-sydney-seer-1-january-2021/