Message about Recipe against deadly Flu-like Illness (in Slovak) – 27-January-2022

Správa o Recepte proti smrteľnej chorobe podobnej chrípke – 27. januára 2022 – 09:40 Od William’s Desk, Important Little Pebble. Správa prijatá Malým kamienkom v roku 1986 Výňatok zo správy 125 o chorobe podobnej chrípke:

NÁŠ PÁN: „Ak ide o hlohový krík: môže byť použitý v akejkoľvek forme, ktorá bola vyrobená. To sa tiež hodí so zázvorom a cesnakom v boji proti vplyvu chrípky, ktorá bude pre mnohých smrteľná.“

Naša Presvätá Matka povedala bratovi Josephovi Francisovi (Kanada) v októbri 1986, že Náš Pán čoskoro zošle‚ chorobu podobnú chrípke‘, ktorá spôsobí veľa, veľa úmrtí. Toto ochorenie postihne pľúca a srdce. Naša milujúca Matka dala túto radu:

NAŠA PANI: „V šálke rozdrvte polovicu veľkého, čerstvého strúčika cesnaku a niekoľko plátkov čerstvého koreňa zázvoru. Pridajte jednu polievkovú lyžicu citrónovej šťavy a jednu čajovú lyžičku medu. Do pohára nalejte vriacu vodu a nechajte zmes odstáť aspoň päť minút. ABY NEVRELO ZNOVU! Takýto prípravok pite každý deň – asi hodinu pred spaním. Ak sú príznaky už zjavné, aplikujte ho trikrát denne. Cesnaková tableta alebo kapsula z obchodu so zdravou výživou môže byť nahradená, ak si človek nemôže dať čerstvý cesnak. Ak je na dychu cítiť cesnak, mali by ste zjesť niekoľko vetvičiek čerstvej petržlenovej vňate.“

Táto rada je od Matky Božského Lekára. Nech vás žehná náš Pán; a nech vás ochraňuje Panna Mária, Zdravie chorých. (Prosím, dajte o tejto rade vedieť aj ostatným.)

https://littlepebble.org/2022/01/27/message-about-recipe-against-deadly-flu-like-illness-27-january-2022/

[Pozri odkaz: https://littlepebble.org/1986/12/22/message-125-4-november-and-22-december-1986/]