A World War you can Stop (in Slovak) – 28 April 2022

Svetová vojna, ktorú môžete zastaviť – 28. apríla 2022

28 apríla 2022 — 03:50 Od William’s Desk, Dôležitá Čína, Komunizmus, Veľká vojna, Nepoškvrnené Srdce Panny Márie, Rusko SVETOVÁ VOJNA, KTORÚ MÔŽETE ZASTAVIŤ.

Prezident Ruska Kremeľ RUSKO

Vážený prezident Putin, požehnanie Ježiša Krista a Jeho Svätej Matky Márie nech sú vždy s vami!

Môj drahý prezident Putin, pozdravujem vás v mene Ježiš – slávna osoba, ktorú si vážite. Po tom, čo som vás videl, ako riadite svoju milovanú krajinu, Rusko – krajinu zasvätenú Panne Márii – som so smutným srdcom  sledoval, prečo ste zaútočili na milovanú krajinu Ukrajinu.

Stále podporujete komunistický systém – kosák a kladivo. Nie, lebo komunizmus je zlý. Zastavte vojnu hneď, kým máte ešte čas, lebo viem, že plánujete zaútočiť na niekoľko národov pozdĺž hraníc Ruska. Nepodarí sa vám to, lebo Čína, ktorá je momentálne vaším priateľom, zatočí s vašou krajinou.

Svet sa pripravuje na svetovú vojnu, ktorú môžete zastaviť. Ježiš, náš Božský Pán, vás sleduje a čaká, aby ste sa teraz odsťahovali z Ukrajiny. Prosím, buďte pozorný, lebo máte málo času. Priveďte svoju krajinu k demokracii. S veľkou láskou a modlitbami vás o to prosím. Skrze nášho Pána a Boha, ktorý vás veľmi miluje.

So želaním Božieho požehnania, Boží služobník, [podpísaný] William Costellia.

https://littlepebble.org/2022/04/28/a-world-war-you-can-stop-28-april-2022/