Message 838 (in Slovak) – 31 December 2021

Správa 838 – 31. decembra 2021 7. januára 2022 — 09:50

POSOLSTVO, KTORÉ POSLALA NAŠA PANI WILLIAMOVI COSTELLIOVI 31. DECEMBRA 2021

Vigília na slávnosť Matky Božej

Čoskoro budete môcť naplniť Vôľu Večného Otca – Vaše víťazstvo bude znieť po celom svete – Tretia svetová vojna sa začne; Čína sa presunie do Hongkongu, Taiwanu a cez ostrovy a Austráliu – Európa bude veľmi trpieť a Rusko bude hlavným vinníkom – Francúzsko: Veľa utrpenia počas občianskej vojny – Španielsko prejde mnohými skúškami; Zemetrasenia v Mexiku a USA – Kalifornii – sopky zasiahnu Taliansko a mnohé krajiny.“

WILLIAM: Dnes Panna Mária prišla ako sviatok zajtrajška. Je celá v bielom s 12-hviezdičkovou korunou. Za Pannou Máriou je viditeľný Biely kríž. Sféra, v ktorej je Panna Mária, je ako [pozerať sa cez] ďalekohľad. Tiež za Pannou Máriou stojí Sedem archanjelov. Panna Mária vychádza zo Svetla a stojí predo mnou.

NAŠA PANI: „Milujem ťa, Môj syn a žehnám ťa: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen. Neboj sa, syn Môj“

WILLIAM: Panna Mária ma pobozká na čelo a povie, aby som počúval.

NAŠA PANI: „Môj požehnaný syn Môjho Nepoškvrneného Srdca, veľmi si trpel a kríž sa čoskoro skončí, lebo vaša misia bude veľmi rýchlo pokračovať. Všetko, čo bolo vložené do vašej mysle, je správne a veľmi skoro sa to splní. Čoskoro budete slobodní a potom budete môcť naplniť Vôľu Večného Otca. Môj Božský Syn, Ježiš, k vám príde v nasledujúcom mesiaci, aby vám dal pokyny, ktoré vám pomôžu. Buď si istý, že je veľa ľudí, ktorí sa za teba modlia.“

„Rok 2021 sa skončil s mnohými strasťami a podmienkami pre údolie, ale budúci rok bude vaším rokom, v ktorom budete slobodní a vaše víťazstvo bude znieť po celom svete. Pripravte sa, lebo veľa vecí sa zmení. Všetko, čo sme vám sľúbili, sa splní.”

„Svet nie je pripravený na to, čo príde v roku 2022, lebo sa začne tretia svetová vojna a zapojí sa do nej mnoho národov. Čína sa úplne presťahuje do Hongkongu a na Taiwan – a presunie sa skrze ostrovy a Austráliu, ale ty budeš o chvíľu voľný, syn Môj, lebo máme pre teba veľa práce.

„Svet sa dostane do veľkého utrpenia, ale v roku 2023 sa vaša cesta do krajiny, ktorá na vás čaká, naplní. Všetci budú pripravení, synu, splniť vôľu Božiu. Tí, ktorí sú blízko vás, tiež trpia, ale Božia dokonalá vôľa sa deje a vy ste pripravovaní na jeho slávu a vôľu. Dôveruj v Božiu svätú vôľu, syn Môj, lebo čoskoro budeš slobodný.“

„Svet bude prechádzať veľkým utrpením. Veria, že kríž, ktorým trpia, je všetko, čím prejdú, ale je to iba začiatok – bude pokračovať až do Varovania. Modlite sa za milosť Môjho požehnania Sprostredkovateľky všetkých milostí, Spoluvykupiteľky a Orodovníčky. Modlite sa za Európu, lebo bude veľmi trpieť. Hlavným vinníkom bude Rusko, lebo veria v komunistický spôsob, ale svetu to prinesie veľa utrpenia a ešte viac Cirkvi.

„Modlite sa, deti Moje, lebo iba modlitba zmení veci. Austrália bude v nasledujúcom roku veľmi trpieť, lebo Čína sa presunie na Austráliu a USA; Rusko sa presunie do Európy a Francúzsko zažije veľa utrpenia, lebo vypukne občianska vojna. Aj v prípade Španielska bude musieť prejsť mnohými skúškami. Zemetrasenia stúpnu v Mexiku a v USA – Kalifornii – a sopky zasiahnu Taliansko a mnohé krajiny.“

„Modlite sa, deti Moje, lebo krajiny prejdú veľkým utrpením. Modlite sa za Anglicko a Nemecko, lebo budú veľmi trpieť.“

„Milujem ťa, Môj najsladší syn, a povzbudzujem ťa, aby si sa modlil, lebo Som vždy s tebou a tvoj čas je teraz veľmi krátky, kým ťa oslobodím, lebo je čas. Keď budete slobodní, stane sa niečo veľmi silné – vo svojom srdci viete, čo tým myslím. Modli sa, syn Môj, a nestrácaj odvahu, lebo ťa milujem a ďakujem ti za všetko, čo si pre Mňa a Môjho Božského Syna Ježiša urobil, a obaja ťa žehnáme v roku 2022. Veľmi ťa milujeme: V mene          Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.”

WILLIAM: Panna Mária drží päť ratolestí ruží a žehná ich a má ružu pre každého, kto ťa miluje a modlí sa za teba: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.”

NAŠA PANI: „Milujeme vás, Moji drahí, a žehnáme vás: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.”

WILLIAM: Panna Mária drží ružu s dvanástimi okvetnými lístkami rôznych farieb a krížom, ktorý je biely.

NAŠA PANI: „Toto je darček pre teba, Môj milovaný anjel Božskej lásky, milujem ťa: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.”


MAPA AUSTRÁLIE – 31. december 2021

Počet ľudí, ktorí budú zachránení (prežijú) [pozri tabuľku nižšie]

(… Ľudia zo všetkých miest sa musia presunúť dole do Parramatta, NSW)

Cairns 50

Darwin 150

Alice Springs 50

Fremantle 100

Brisbane 150

Sydney 2050

Parramatta 15000

Wollongong 500

Nowra 120

Campbelltown 1000

Bega 200

Bendigo 1000

Melbourne 2000

Adelaide 30000

Renmark and Wine Region 10000

Perth 750

CELKOM Počet ľudí, ktorí budú zachránení (prežijú) [približne] 63120

Populácia Austrálie 27 miliónov