Message to Paolina (in Polish) – 26 May 2020

Wiadomość od Najświętszej Maryi Panny do Paolina

26 maja 2020 r

Moje drogie dziecko, pozdrawiam cię.

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Moja droga córko, moje drogie dziecko, czasy się zbliżają. Nadchodzą czasy przepowiedziane przez Moich Proroków. Wzywam wszystkie serca do nawrócenia, do pokuty.

A wy, Moje Drogie Dzieci, dziś wieczorem zwracam się do was.

Moi Misjonarze, Moje Małe Pszczoły z Rzymskiego Zakonu Matki Odkupicielki, zwracam się do was. Chcę być blisko ciebie. Chcę, żebyś wiedział, że obserwuję całą twoją pracę. Powierzyłem wam misję sprowadzenia wszystkich Moich Dzieci Ziemi z powrotem do Mojego Rzymskiego Zakonu, aby mogły przyjść i skosztować owoców Mojej Miłości. Nie rozluźnijcie swoich wysiłków, wytrwajcie. Podwoj swoje wysiłki, ponieważ czas się kończy. Musisz szerzyć misję jeszcze szerzej. Nie pozwól, aby zło cię zdestabilizowało. Zawsze będzie pracował nad zniszczeniem Boskich planów. Musisz oprzeć się złu, pokusom.

Ważne jest, aby wejść do wszystkich domów. Chcę, aby wszystkie Moje Dzieci posmakowały Miłości Boga. Wszyscy jesteście drodzy Moim Oczom. Moja ochrona jest dla wszystkich.

Mówię wam, Moje dzieci, postawiłem Moje Stopy na Francję i triumfuję. Idę dalej i zniszczę Zło. Ponownie zmiażdżę głowę węża, a wszyscy ujrzycie wielkość Boga.

W tej chwili serce wszystkich Moich Dzieci musi powrócić do Miłości. Miłość musi ożywiać wasze życie. Tylko miłość może wszystko uratować. Miłością, o której wam mówię, jest Mój Syn Jezus Chrystus, który umarł na krzyżu, aby was zbawić. Oddał za ciebie Swoje Życie. On was kocha i chce, abyście wszyscy zostali zbawieni. On jest prawdziwą miłością.

Moje dzieci, łatwo jest znaleźć Prawdziwą Miłość. Jeśli pozwolicie się prowadzić, poprowadzę was do tej Prawdziwej Miłości. I twoje życie zostanie uratowane. Obiecuję wam, Moje dzieci, ocalę was wszystkich. Ale zbliżcie się do Mnie. Daj mi miejsce w swoim sercu, w swoim życiu.

Jestem waszą Matką i pragnę dla was jak najlepiej. Powtarzam Moją prośbę, łączcie się z Rzymskim Zakonem Matki Odkupieńczej. Poprowadzę cię przez to.

A wy, Mój Synu, Mój Mały Prekursorze, Mój Przełożony Generalny rzymskiego Zakonu Matki Odkupicielskiej, wy, któremu powierzyłem Misję opieki nad Moimi Dziećmi, Moimi Rzymianami, pozostajecie odważni. Poczekaj chwilę dłużej. Zwycięstwo jest wam obiecane. Ofiarujcie moje straszne cierpienia Mojemu Sercu. Nie jesteś sam. Wiele Moich Dzieci przyłączyło się do Zakonu, tego Zakonu, o który poprosiło Moje Serce, a wielu innych dołączy do was ponownie. Wasze cierpienia nie poszły na marne. Wkrótce nadejdą dobre wieści. Twoje serce będzie się radować.

Muszę teraz iść. Ojciec na mnie czeka.

Moje błogosławieństwo obejmuje wszystkich, którzy czytają to Orędzie.

Lubię cię.

Do zobaczenia wkrótce

Uklęknij, aby otrzymać błogosławieństwo.

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.