The Pandemic and Coronavirus (in Slovak) – 19 October 2020

Pandémia a koronavírus – 19. októbra 2020

19. októbra 2020 – 10:17Z Williamovho stola, dôležité Nový svetový poriadok

BEH PANDÉMIE A VÍRUSU CORONA

Drahí ľudia Boží!

Od marca tohto roku vlády sveta nútia ľudstvo, aby sa zavreli, aby nás chránili pred vírusom. To je nekresťanské a pravda o veci bola sfalšovaná.

K 30. augustu 2020 došlo k: 24 854 140,00 prípadom 838 924 úmrtí.

216 krajín 5 371 úmrtí denne v tomto roku

Svetová populácia bola 7,8 miliárd (7 802 983)

Úmrtia v roku 2017: 39.621.377

Kardiovaskulárne choroby: 17,79 milióna

Rakovina: 9,56 milióna

Respiračné choroby: 3,91 milióna

Infekcia dolných dýchacích ciest: 2,56 milióna

Demencia: 2,51 milióna

Problém s použitím krycej masky na dýchanie je falošný, lebo môže byť škodlivý. Mala by sa používať iba pre ľudí, ktorí kašlú. Používanie krytu [masky] môže spôsobiť ťažkosti s dýchaním a zápach z úst, čo poškodzuje vaše dýchacie cesty. Zo svetových rekordov je zrejmé, že počet ľudí zomierajúcich na vírus vo veku 1 – 50 rokov je veľmi nízky. Vo vekovej skupine 50 – 70 rokov zomrelo iba niekoľko z nich. Vo veku 70 – 80 rokov a viac väčšina zomrela na starobu, nie na vírus. Vláda posunula záznamy tak, aby ukazovala, že ľudia kvôli vírusu zomreli. Jedna vec je úplne jasná, orgány vydávajú pandémiu ako spôsob kontroly obyvateľstva. V roku 2018 zomrelo na chrípku 57 miliónov ľudí. Boli tu 4 krajiny, ktoré nedodržali obmedzenia: Švédsko, Thajsko, Japonsko a Bielorusko a nemali vážny problém.

Je mylné veriť autoritám, lebo sa robí všetko preto, aby sa získala úplná kontrola nad ľudskou rasou – spôsob, ako ovládnuť svet – pripraviť svet na úplné odstavenie, zaviesť menu Jednu svetovú menu a Jednu svetovú vládu. Čína a Rusko spoja svoje sily, aby ovládli svet – sledujte a uvidíte. Žiadam všetky ľudské bytosti, aby nasledovali posolstvá Panny Márie po celom svete a modlili sa, aby ste boli chránení. Médiá sú nástroj, ktorý sa používa na to, aby ste uverili všetkému, čo je pripravené na vašu kontrolu. Prezrite si tieto videá od Dr. Rashida Buttara z USA, ktorý hovorí pravdu. Rashid Buttar: HR 6666 prichádza. Prečo by každý mohol mať pozitívny test na chrípku. Strácame integritu – musíme zmeniť myslenie na masky, lebo zvýšia množstvo choroboplodných zárodkov. Zníženie prietoku vzduchu vám spôsobí problémy.

Čo nechcú, aby ste vedeli o Covid 19:

Dr. Michael Levitt, nositeľ ceny v odbore Chemistry World Health, mal preháňať. Každý krok je cestou, ako vás ovládať, ak si neprajete používať masky a nie je to zákon – tak to neurobte. Pozrite sa na zákon: ak postúpite o dva metre ďalej, je to klam – je to preto, aby vás mohli ovládať a zaznamenávať vašu totožnosť, lebo keď sedíte a kráčate spolu, nemôžu zaznamenať vaše informácie. Je načase, aby ste uvažovali o kúpe farmy, lebo by vás chceli ovládať, lebo budú kontrolované peniaze. Máte iba krátky čas na to, aby ste zvážili všetko, čo vám radím.

Pamätajte, že vlády sveta sú pripravené na svetovú kontrolu nad ľudskou rasou, aby sa pripravili na Antikrista.

Ak máte investované peniaze – napríklad Super fond – vyberte si ich. Vyberte peniaze z bánk a odložte ich na bezpečné miesto v nehnuteľnosti, lebo peniaze nebudú prístupné, lebo banky sa zatvoria. Ak vám vaša krajina umožňuje mať zbrane, uistite sa o Zemi, o tom, aký typ a kde ich môžete schovať, lebo sa veľmi skoro stanú životne dôležitou ochranou, ale urobte všetko podľa zákona. Drahí Boží ľudia: Pamätajte, že ste Božie deti a nezabudnite sa modliť a pomáhať svojim bratom a sestrám, keď príde čas pre svet.

Želám vám Božie požehnanie: + William.

Pozrite si dôležité priložené video:

https://littlepebble.org/2020/10/19/the-pandemic-and-coronavirus-19-october-2020/#more-7416

Navštívte tiež webovú stránku Dr. Rashida Buttar:

Spýtajte sa na webe Dr. Buttar: https://www.askdrbuttar.com/nnn/

„EXKLUZÍVNE: Dr. Rashid Buttar BLASTS Gates, Fauci, VYSTAVUJE falošné čísla pandémie v čase kolapsu ekonomiky“

https://youtu.be/WGbYHJcMbz8

Dr. Rashid Buttar: Naliehavý návrh HR 6666 Bill (USA) navrhnutý na nastavenie sledovania Covid-19. Toto je dôležitý vývoj. Sledujte toto video na YouTube:

https://youtu.be/wY5rrI_xhWU

Zobraziť podrobnosti účtu HR 6666:

https://www.congress.gov/bill/116th-congress/house-bill/6666/text?r=2&s=1