Message 812 (in Slovak) – 24 July 2020

Správa 812 – 24. júla 2020 25. júla 2020 – 06:37 Doručené

SPRÁVA OD NAŠEJ PANI a Svätého CHARBELA SKRZE WILLIAMA COSTELLIA u neho doma.

Sviatok nášho Svätého Charbela

Každá krajina na Blízkom východe, ktorá nasleduje moslimské náboženstvo, pôjde do vojny, až si uvedomí, že pravda spočíva iba na Ježišovi Kristovi Mesiášovi – čoskoro bude pápež Benedikt XVI. donútený opustiť Rím, potom príde veľký trest – pápež Peter II. stane sa Kristovým Vikárom – Európa sa pripravuje na vytvorenie desiatich národov – Austrália zažije čoskoro veľký trest – Po COVID 19 bude svet na chvíľu v mieri, potom príde neohlásená tretia svetová vojna neohlásená.

WILLIAM: Biely kríž sa objavil na oblohe. Prišlo to počas modlitieb. Cesta, ktorá vedie k nám, je posiata mnohými ružami, ale medzi ružami je oplotenie ostnatého drôtu, ktorý k nám prichádza. Vľavo a vpravo je veľa, veľa anjelov, všetky držia horiace meče. Prechádzajúcich skrze Biely kríž vidím Pannu Máriu a Sv. Charbel.

Z Maronitskej viery prichádza veľa, veľa svätých rýchlo prichádzajúcich, veľa držiacich ružencov – niektoré držiace horiace meče. Panna Mária je oblečená ako Panna Mária Lurdská. Má trojbodovú korunu. Svätý Charbel vyzerá veľmi krásne, rovnako ako aj Panna Mária. Vstúpili do miestnosti. Panna Mária má krásny čierny ruženec so zlatým krížikom a korálkami nášho Otca. Sv. Charbel podržal čierne korálky so zlatým krížom. Panna Mária robila znamenie kríža:

NAŠA PANI: „V mene Otca a Syna a Ducha Svätého. Amen.“

„Zdravím ťa, Môj milovaný kamienok, ktorý sa čoskoro stane Kristovým Vikárom pre Sv. Matku Cirkev. Priviedla Som so sebou Sv. Charbela a všetkých svätých a svätých ľudí z maronitského rádu.“

WILLIAM: Svätý Charbel sa uklonil a ma pozdravil:

Svätý CHARBEL: „V mene Otca a Syna a Ducha Svätého. Amen.“

„Zdravím ťa, Moja milovaná Božská láska – titul, ktorý je v Nebi cenený – a ďakujem našej Blahoslavenej Matke a Kráľovnej za to, že Mi umožnila hovoriť s tebou, a tiež hovoriť s ľuďmi z Mojej vlasti, Libanonu.

Zdravím vás Môj ľud a žehnám vám prostredníctvom Môjho Božského Spasiteľa Ježiša Krista a Blahoslavenej Kráľovnej a Matky nášho národa a všetkých národov sveta.“

„Ako viete Moje drahé deti, Libanon je vo vážnom a najťažšom stave; je to preto, že ľudia – väčšina z nich – zabudli na svojho Boha, ktorý je Ježišom Kristom, Synom Živého Boha. Obyvatelia Libanonu zabudli, koľko obetovania dostali za tento Národ a tento Národ prejde mnohými súdmi a súženiami ešte predtým, ako sa ujme moci Antikrist.“

„Žiadam vás milé sladké deti, aby ste počúvali Matku Božiu. Neopúšťajte Ju, lebo vás miluje a dohliada na vás. Verte Jej, drahé deti, lebo čas, ktorý prichádza na vašu krajinu a krajiny okolo Libanonu, sa stane veľmi vážnou, lebo naše deti odmietajú prijať Božiu vôľu Božiu. Preto vás prosím, aby ste obetovali ruženec Matke Božej, aby vás mohla zachrániť a zachrániť pred potopou, ktorá prichádza na tento Národ. Libanon, rovnako ako väčšina krajín, ktoré ho obklopujú, bude vystavený veľkému utrpeniu, lebo národy zabudli na Ježiša, ktorý je Spasiteľom.“

„Vyzývam moslimov vašej krajiny a okolitých krajín, aby počúvali Nebeskú Kráľovnú, lebo krajiny, ktoré obkľúčia Libanon, budú čoskoro vo vojne a to neznamená iba Libanon. To znamená, že každá krajina na Blízkom východe, ktorá nasleduje po moslimskom náboženstve, pôjde do vojny, veriac, že hovorí pravdu, ale napriek svojmu zdeseniu si uvedomí, že pravda leží na Ježišovi Kristovi Mesiášovi, Synovi Živého Boha.“

„Milujem vás, Moje deti a prosím vás, aby ste sa modlili k Panne Márií a Matke Kráľovnej Neba a Zeme, Orodovnici a Spoluvykupiteľke ľudskej rasy, aby ste s Ňou prosili o mier a spasenie za všetky deti Stredného Východu. Ďakujem vám za to, že ste Ma a tých, čo nasledujú Pravdu, počúvali. Počúvajte Ma teraz pozorne. Čoskoro bude pápež Benedikt XVI. donútený opustiť Rím a po jeho odchode sa na svet dostaví veľký trest, a ty, Môj synu, sa staneš Kristovým Vikárom, pápežom Petrom II. Tvoje vládnutie bude najťažšie, lebo pripravuješ naše deti na Druhý Príchod Mesiáša, ktorý je Ježišom Kristom, Synom Božím, Synom Nepoškvrneného počatia. Maj odvahu, Môj syn a Moje deti, nebojte sa, lebo Ježiš vás bude chrániť.“

„Pamätajte drahé deti Libanonu, že vás milujem a že Som váš Patrón. Preto sa nebojte sa modliť, aby Som vám pomohol na vašej ceste spásy v tomto čase predtým, ako sa Syn Boží vráti na Zem pri svojom Druhom Príchode. Všetkých vám žehnám: V mene Otca a Syna a Ducha Svätého. Amen. Pokoj s tebou Môj syn aj s vami Moje deti.“

WILLIAM: Panna Mária vystúpila vpred a urobila znamenie kríža:

NAŠA PANI: „V mene Otca a Syna a Ducha Svätého. Amen.“

„Moja milovaná malá biela skala: Žiadam ťa, aby si sa modlil za Svätú Matku Cirkev, lebo teraz sa Cirkev pomaly rozdeľujete do mnohých skupín a frakcií. Musíš zostať pevní vo vyučovaní Sv. Matky Cirkvi a musíš vyhlasovať všetky jej učenia, aby Moje deti dobre pochopili, čo sú učenia Sv. Matky Cirkvi – že budú stáť pevne a nenechajú sa zavádzať mnohými klérmi, ktorí stratili vieru – to je pravá viera – Moje drahé deti.“

„Oslovujem svoje deti v Európe: Počúvajte Ma starostlivo milé deti! Prichádza čas veľkých skúšok. Už sa to začalo, ale v nasledujúcich mesiacoch a rokoch bude mnoho našich sladkých detí sklamaných a zmätených, lebo stratili veľkú časť svojej viery a nepočúvali hlasy, ktoré hlásali Pravdivé učenie Sv. Matky Cirkvi. Varovali vás, drahé deti. Preto je mnoho detí teraz zmätených. Je dôležité, aby naše milé deti študovali Slová Môjho Božieho Syna dané v Svätom písme a prostredníctvom Svätých Slov, ktoré im boli odovzdávané po celé storočia.“

„Európa sa pripravuje na vytvorenie desiatich krajín. Desať národov antikrista. Mnoho detí nechápe, čo sa deje v ich živote – iba sa pozerajú na udalosti COVID 19 a myslia si, že je to všetko. Ale málo rozumejú, že každý krok Antikrista a jeho nasledovníkov má za následok zmätok a rozdelenie medzi naše deti.“

„Napriek tomu deti, ktoré majú hlbokú vieru kvôli svojim modlitbám, ich obetiam a svojmu úmyslu konať vôľu Božiu, sú to tí, ktorí poznajú pravdu. Je Mi smutno, keď vidím Moje deti chodiť v tme, keď im dáva svetlo, ktoré im dal Ježiš Kristus, ich Boh a Môj Boh.“

„Svet sa pomaly pohybuje smerom k Veľkému trestu, ktorým je tretia svetová vojna. Sledujte, ako sa Čína a Rusko pohybujú rýchlo, lebo sa uvádza do omylu Amerika, Austrália a Británia – hoci ten zlý jasne ukazuje, čo má prísť na svet čoskoro. Žiadam naše deti, aby sa vrúcne modlili, lebo po potrestaní COVIDOM 19 bude svet na chvíľu v mieri a k mnohým prekvapeniam príde neohlásená tretia svetová vojna.“

„Pre obyvateľov Austrálie: Austrália dostane veľmi skoro veľký trest, ale predtým, ako príde, sľubujem ti, milý synu, že budeš prepustený, aby si mohol cestovať po svete, aby si pripravil svoje deti.“

„Dnešné posolstvo je krátke a žiadam naše deti, aby sa modlili, aby sa tresty znižovali prostredníctvom milosrdenstva a lásky Božej. Milujem vás milé deti a žehnám vám z Môjho Nepoškvrneného Srdca:

V mene Otca a Syna a Ducha Svätého. Amen.“

„Choď v Kristovom pokoji, Môj božský syn a vedz, že Nebesia milujeme všetky naše deti a dávaj si na nich pozor, napriek tomu, že sú temnejší – ale viem Moje dieťa, JA a Môj Božský Syn Ježiš a Sv. Charbel a Sv. Michal a všetci nebeskí hostia sú s vami a prevedú vás skrze tieto skúšobné časy.“

„Ty, Môj synu, čoskoro dostaneš dobré správy a neboj sa, lebo JA, tvoja Nebeská Matka, Som tvojou Nepoškvrnenou manželkou a so Svätým Charbelom, ktorý je ti daný na pomoc, budem ťa viesť.“ Teraz vám všetkým žehnám: V mene Otca a Syna a Ducha Svätého. Amen.

„Choď v pokoji, Moje dieťa.“ Budem s tebou hovoriť súkromne …“

WILLIAM: Panna Mária, Sv. Charbel a Sv. Michal nám žehnajú a vracajú sa späť ku krížu:

„V mene Otca a Syna a Ducha Svätého. Amen.“

https://littlepebble.org/2020/07/25/message-812-24-july-2020/