Message 826 (in Slovak) – 4 April 2021

Správa 826 – 4. apríla 2021 5. apríla 2021 – 18:29 Doručené

SPRÁVA DANÁ NAŠIM PÁNOM A NAŠOU PANI WILLIAMOVI COSTELLII – 4. APRÍLA 2021

Veľkonočná nedeľa

Vakcíny neprijímajte; injekcie vás majú oslabiť – modlitba, ktorú Som dal MDM, vás ochráni –akonáhle ste doma, prídu tresty pre vašu krajinu; potom vás Moje deti vyhľadajú – modlite sa za Taiwan a Hong Kong; Prichádzajú tresty – Antikrist je v Ríme a čaká na splnenie svojho osudu pápežom Františkom – Smrť čoskoro v britskej monarchii prinesie chaos – Tento dar je korunou vášho pápežstva.

WILLIAM: V diaľke stojí obrovský Biely kríž a na kríži napísanom v gréčtine alebo latinčine je nápis: „Slovo Ježiša Krista, Syna Živého Boha“. Biely kríž žiari a dole od kríža sú dva veľké rady bielych stromov so zvonením zlatých zvonov – je to veľmi pekné. Teraz zrazu vidím Anjelov so žiarivo bielymi krídlami, ako tvoria dva rady. Nevyzerajú ako anjeli strážni, ale sú oveľa vyšší a každý z nich drží veľký kríž. Hudba od Anjelov nám dáva krásnu pieseň o Víťazstve nášho Pána a všade sa vznášajú okvetné lístky.

Kríž sa otvára a spieva sa Chválospev: „Najvyššia Hosanna“. Ježiš je oblečený v bielych odevoch a vznáša sa ku mne. Ježiš je veľmi kráľovský a má na sebe krásnu korunu Triple Tiara s bielou farbou v každom rade; je to Trojičná kráľovská koruna a okolo neho je tisíc anjelov. Teraz prichádzam za Neho a vidím našu Najsvätejšiu Matku, Svätého Petra a apoštolov. Panna Mária prichádza vedľa Ježiša. Všetci sú oblečení v čisto bielej farbe. Ježiš a Mária vkročia alebo skĺznu do mojej izby. Ježiš hovorí prvý a hovorí:

NÁŠ PÁN: „Pozdravujem vás v tento Veľký sviatok Môjho zmŕtvychvstania a žehnám vás, svätý ostatok viery:

V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

WILLIAM: Vystúpi aj Panna Mária a požehná ma:

NAŠA PANI: „V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen. Vítam ťa, Môj malý Peter.“

WILLIAM: Ježiš prichádza a oslovuje ma:

NÁŠ PÁN: „Ešte raz ti žehnám, Môj budúci vikár a posledný vikár Môjho domu na Zemi, ktorý bude veľmi, veľmi skoro. + Pozdravujem ťa a žehnaj všetky Moje milované deti na Zemi, ktoré veľmi trpia a čakajú na splnenie všetkých Proroctiev a na uvidenie Môjho príchodu do sveta, jeho obnovy a víťazstva v Mojom Druhom Príchode, aby sa naplnilo Písmo. +“

„Moje milované deti, táto Veľká noc je obratom sveta, ktorý vidí naplnenie Môjho Svätého Slova, pripravuje naše deti na Môj príchod, obnovuje srdcia našich detí, lebo museli niesť Môj kríž pre mnohých, mnoho  rokov, aby ich pripravili na veľké víťazstvo, ktoré je po ruke.“

„Moje deti, hodiny udreli a je čas, aby sa naše deti pripravili na posledný nápor Zlého na ľudstvo, skôr ako bude znovu spútaný po dobu 1000 rokov, kde Moje deti dostanú odmenu za ich veľké ťažkosti. Preto, milé deti, musíte prísne pripraviť svoju cestu k svojmu konečnému víťazstvu, stáť vedľa Mňa a nebeskej kohorty.“

„Nasledujúcich pár rokov bude pre ľudstvo veľmi ťažkých, lebo satan sa usiluje poznačiť naše deti mnohými skúškami, a to prostredníctvom rôznych vírusov, aby ľudstvo priviedlo k tomu, aby prijalo všetko, čo pre ľudstvo robí, lebo tieto rôzne vírusy majú zmiasť ľudstvo, aby osleplo ku Pravde. Moje deti, preto neprijímajte rôzne injekcie alebo injekcie, ktoré vás ľudstvo núti brať, lebo tieto vírusy a injekcie vás jednoducho oslabujú. Nerobte si starosti s tým, čo ľudstvo robí, lebo vás budem chrániť a dal Som mnoho spôsobov, ako ich prekonať. Prečítajte si správy a budete vedieť, čo treba urobiť.“

„Za malú chvíľu vám ukážem spôsob, ako prekonáte nápor všetkých vakcín, ktoré sa vás pokúša presvedčiť nepriateľ Boží.“ Vyslovte modlitbu, ktorú Som dal Márii, Božieho milosrdenstva, ktoré vás ochráni – a nebojte sa. Vlna očkovania bude pokračovať, ale dôverujte Môjmu Najsvätejšiemu Srdcu.“

„Svet veľmi skoro dostane veľké tresty, aby prebudili naše deti, lebo oslepli a arogantne odkladajú milosti bokom – dokonca aj vidiacich a mystikov –, ale nebojte sa, lebo mám plán prebudiť naše deti. Čoskoro – veľmi skoro – dovolím, aby ohnivý kruh videl celý svet, a potom sa naše deti v strachu obrátia ku Mne a požiadajú   o odpustenie, lebo je Mojou túžbou obrátiť celý svet, ale toto bude sa to nestane, kým nebude svet pokarhaný.“

„Modlite sa, Moje deti, za Austráliu, lebo akonáhle budete doma, Môj synček, potom prídu tresty pre  tvoju krajinu a potom ťa Moje deti vyhľadajú.“ Modlite sa, milé deti z Austrálie, lebo je veľmi blízko.“

„Môj synu, máš sa pripraviť na svoje cesty, lebo aj keď ťa vrchnosti nejakým spôsobom uzamkli, vedz, že to nebude dlho, lebo veľmi rýchlo prídeš k Veľkému víťazstvu.“ Pomoc získate od svojich priateľov zo zámoria.“

„Modlite sa, drahé deti, za krajiny Ázie, lebo veci sa podvolia, lebo iba veľmi málo z Mojich detí sa uchýli ku Mne.“ Modlite sa za Taiwan a Hongkong, lebo na tieto krajiny prichádzajú tresty, lebo Čína – ich nepriateľ –pripravuje útok.“

„Čoskoro, syn Môj, budeš počuť od tých, ktorých Som si vyvolil v Ázii; budú vám veľmi blízki.“

„Pre deti Európy, je cunami prichádza na vás a uvidíte veľa úmrtí v dôsledku choroby a veľké múry morí zdvihnúť a priniesť mnoho ťažkostí, ale musíte chrániť svoj hranice, lebo tam bude veľa (veľa) problémov spôsobujúcich rozdelenie a ťažkosti v dôsledku prílevu cudzincov.“

„V britskej monarchii čoskoro dôjde k úmrtiam, čo spôsobí rozdelenie a chaos v Británii, lebo tri štáty Británie sa rozdelia a prinesú veľa chaosu. Krátko po tom sa anglická cirkev pripojí ku katolíckej cirkvi.“

„Je potrebné toľko modlitby, najmä za Južnú Ameriku a kontinent Afriky.“ V týchto krajinách vypukne veľa vojen, lebo dali svoju vieru zlým. Modlite sa, milé deti, modlite sa, lebo čas beží.“

„Modlite sa za Rím, lebo tam je teraz Antikrist, ktorý čaká na splnenie svojho osudu pápežom Františkom.“ Modlite sa za neho, milé deti, lebo sa chystá veľa zmeniť v Cirkvi, kde odstráni Moju Božskú prítomnosť. Modlite sa za bezpečnosť Mojej Svätej baziliky v Miláne, lebo satan si želá odstrániť Môj obraz.Modlite sa za pápeža Benedikta, lebo jeho čas už takmer vypršal a potrebuje vaše modlitby, aby posledné fázy jeho života boli jeho požehnaním.“

„Dnes, milé deti, ste oslávili Môj triumf nad smrťou, ale čoskoro budete svedkami triumfu Môjho Svätého domu na Zemi.“ Ale pamätajte si, prvý triumf Mojej Najsvätejšej Matky musí prísť s poslednou dogmou  o Prostredníci všetkých milostí a Spoluvykupiteľky a Orodovnici. Potom uvidíte, ako vláda Antikristarýchlo finalizuje. Ale predtým musí prísť tretia svetová vojna a po nej Veľké Varovanie a zázrak, spolu s tromi dňami temnoty. Keď tieto nastanú, svet sa obráti, čo znamená 95% svetovej populácie, ale po 6. týždni bude satan  s Antikristom vládnuť 3 a pol roka a potom príde koniec, Moje deti.“

„Takže vás žiadam, aby ste sa modlili, modlili a dôverovali vo Mňa, svojho Božského Spasiteľa.“ Milujem vás, milé deti a vedzte, že Som vaším Otcom večnej lásky s Mojím Duchom Svätým. Žehnám vám: V mene Otca  i Syna i Ducha Svätého. Amen. A ty, Môj drahý syn Božej milosti, naber odvahu, lebo čoskoro pôjdeš domov  a tam splníš to, čo Som ti určil. Neboj sa, lebo ty si ten, ktorého Som si vybral za vedenie Cirkvi svätej matky   a veľmi ťa milujem – a všetko, čo Som do teba vložil, splníš. Žehnám ti: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

WILLIAM: Teraz prichádza Panna Mária. Ona drží korunu, ktorú mal Ježiš na svojej hlave.

NAŠA PANI: „Žehnám ťa, Môj anjel Božskej Lásky, William: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen. Udeľujem ti, Môj zvláštny syn, veľmi milostivé milosti. Dnešok je zvláštnym dňom Môjho Božského Syna, Ježiša a žiadam všetky naše deti, aby uvažovali o vzkriesení Ježiša, Božieho Syna, lebo to má v živote každej duše veľmi dôležitú úlohu. Všetky deti na svete musia veľmi pozorne počúvať slová, ktoré vám Ježiš a JA sami dali počas mnohých, mnohých rokov, lebo teraz je čas, keď sa musí naplniť prorocké slovo.“

„Milujem vás, Moje milé deti a žiadam vás, aby ste prosím počúvali naše hlasy, lebo čas je veľmi krátky.“Ostáva vám iba jedno desaťročie pred koncom tejto éry, ktoré začne platiť. Vypočujte si všetky správy uvedené  v Garabandale, Bayside, Luz de Mária, v Medžugorí a nakoniec na MDM, lebo tieto správy sú naliehavé  a súrne. Existuje veľa, veľa ďalších Zjavení uvedených za posledných 80 rokov, ktoré vám hovoria, že žijete  v posledných rokoch svojej Zeme, lebo Ježiš čaká na návrat na Zem, aby obnovil svet a svet bude obnovený a prinesie vám všetkým veľké šťastie. Nie je to dlho, deti Moje, preto sa musíte zmeniť, modliť sa a prinášať obete, aby ste na konci dostali svoju odmenu.“

„Pokiaľ ide o teba, Môj drahý syn, dnes Som ti prišla dať darček.“

WILLIAM: Panna Mária príde ku mne a položí mi Korunu na hlavu.

NAŠA PANI: „Toto je Dar od Môjho Božského Syna, Ježiša a Mňa, vašej Nebeskej Matky. Je to Koruna tvojho pápežstva.“

WILLIAM: Naša pani ma pobozkala na čelo a požehnala mi:

NAŠA PANI: „V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

„Požehnávam všetky svoje milované deti + Nech táto Veľká noc prinesie pokoj a šťastie: V mene Otca  i Syna i Ducha Svätého. Amen. Milujem ťa, Môj sladký syn +.

WILLIAM: Dvanásť apoštolov stojí okolo Ježiša a Márie – tiež Svätý Ján Krstiteľ. Všetci robia Znameniekríža: „Žehnáme vám: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.

NAŠA PANI: „Žehnám vašim biskupom a kňazom. + Milujeme ťa, drahý syn a žehnáme ti: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen. Tvoj Ježiš a Mária + Požehnania pre teba, Môj synček.“

https://littlepebble.org/2021/04/05/message-826-4-april-2021/