Message 825 (in Slovak) – 19 March 2021

Správa 825 – 19. marca 2021 20. marca 2021 – 03:32 od Williama

SPRÁVA DANÁ OD NAŠEJ PANI A SVÄTÉHO JOZEFA WILLIAMOVI COSTELLII – 19. marca 2021

Sviatok Svätého Jozefa, manžela Márie

Vírus sa čoskoro skončí, ale Boží nepriateľ plánuje niečo horšie – čoskoro vypukne vojna na Blízkom východe, ktorá sa rozšíri do Európy – Európa sa zrúti, aby mohlo desať národov Antikrista napredovať. Antikrist je v Írsku – veľmi skoro sa pohne smerom k Vatikánu, lebo pápež niečo vyhlási, čo šokuje svet – Modlite sa za znovuzvolenie predchádzajúceho prezidenta USA – Austrália potrestaná, lebo ste vylúčili Moje Slovo skrze Svätú zem v Nowri.

WILLIAM: Biely Kríž je na oblohe. Je veľmi veľký a okolo Kríža vidím hnedú škvrnu.. Je veľmi svetlý. Kríž sa otvára a veľa Svätých prichádza; Svätý Jozef je prvý s našou Svätou Matkou a Svätý Patrik je za nimi. Svätý Jozef drží v náručí baránka. Za nimi sú tisíce svätých. Panna Mária prichádza vpred oblečená ako „Panna Mária z hory Karmel“ a Svätý Jozef je oblečený v pochmúrnych šatách a všetci svätí držia kríž veľký asi dva metre; Panna Mária drží Jej ruženec. Panna Mária a Svätý Jozef vchádzajú do môjho domu. Na každej ich strane sú dva rady krížov, ktoré siahajú až po Biely Kríž. Panna Mária a Svätý Jozef robia krížové znamenie:

NAŠA PANI A SVÄTÝ JOZEF: „V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

WILLIAM: Svätý Jozef ma najskôr pozdraví:

SVÄTÝ JOZEF: „Pozdravujem vás, Môj milovaný syn, William, budúci vikár z domu Môjho Božského Syna na Zemi. Skôr ako s vami začnem rozprávať, želám si, aby sa Moja Svätá manželka a Matka Cirkvi Svätej Matky prihovorila k vám a k našim deťom.“

WILLIAM: Panna Mária vystúpi a urobí Znamenie kríža +: Panna Mária je oblečená ako „Panna Mária z hory Karmel“ a má na sebe krásnu trojcípu korunu.

NAŠA PANI: „Žehnám ti, Môj drahý syn, William, ktorý sa najviac páčiš Môjmu Nepoškvrnenému Srdcu: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

„Dnes prichádzam so svojím Svätým manželom, Svätým Jozefom, aby Som posilnila náš ľud, lebo dni napredujú veľmi rýchlo, ale veľmi smutne, lebo Moje deti neposlúchali Nebo a nenechali sa zhypnotizovať, aby verili, že svet je v katastrofe úžiny, lebo pandémia dosiahla extrémnych rozmerov – napriek tomu ľudstvo nemyslelo na svoju spásu a neobrátilo sa k Bohu, ktorého milosrdenstvo by ukončilo tok vírusu, ktorý vytvoril človek.“

„Moje deti, Moje smutné deti – prečo sa dávate do rúk úradom, ktoré umožňujú tejto pandémii ovládnuť vás.“ Nevidíte, že všetko je riadené tak, aby ovládali masy? Zlý veľmi skoro zatvorí veľa cirkví, aby zabránil našim deťom v prijímaní Môjho Božského Syna a spôsobil im trápenie a ťažkosti.“

„Vírus, Moje deti, čoskoro skončí, ale oni, Boží nepriateľ, plánujú niečo horšie, aby ľudia žili v strachu a dôverovali vládam po celom svete, ale, milé deti, je to zhromaždiť všetky údaje, aby mohli ovládať všetky Naše deti. Postavte sa proti tomu, milé deti, lebo Boh pošle dole Anjelov svetla, aby na vás položili bezpečnú značku a nepriateľ o tom nebude vedieť, lebo im bude skrytý.“

„Modlite sa, milé deti, lebo Boh Večný Otec vyrazí na ľudstvo a spôsobí ľudstvu tretiu svetovú vojnu. Nečítali ste Posolstvá sveta, kde sa píše, že dve tretiny svetovej populácie zahynú, skôr ako sa vráti Môj Božský Syn Ježiš.“

„Na Blízkom východe čoskoro vypukne vojna, ktorá sa rozšíri do Európy. Nerozumiete, milé deti, preto máte za posledných päť rokov toľko nelegálnych ľudí, ktorí vstupujú do Európy? Majú doviesť Francúzsko, Nemecko, Taliansko a Španielsko k nejednotnosti v rámci svojich národov.“

„Modlite sa, milé deti, lebo ľudstvo postihne mnoho strašných trestov, ktoré musí Boh potrestať na všetkých miestach, aby vyčistiť cestu od Božských práv.“ Svet je v ťažkom hriechu a Boh ho musí očistiť, rovnako ako pred mnohými tisíckami rokov.“

„Modlite sa za Európu, lebo sa zrúti, aby desať národov z Antikrista mohli posunúť dopredu. Antikrist je v Írsku s cieľom urýchliť jeho ošklivosť. Modlite sa za Írsko, milé deti, aby Antikrist tam nemal úspech. Veľmi skoro podnikne kroky smerom k Vatikánu, lebo pápež veľmi skoro vyhlási niečo, čo šokuje svet.“

„Čína a Rusko pracujú na uvedení vlády jedného sveta do hry; musíte sa modliť. Ako vidíte, zničenie USA je na dosah ruky. Medzi štátmi, ktoré sa stali žumpami zla, dôjde k občianskym nepokojom a vojnám. Modlite sa, milé deti, aby bol váš predchádzajúci prezident znovu zvolený skôr, lebo USA veľmi padnú.“

„Modlite sa za krajiny, ktoré sú stále slobodné, aby na nich svietilo svetlo Cirkvi a priviedlo veľa duší k pravde.“

„Ohnivý kruh, ktorý obieha jednu tretinu Zeme, sa stane žumpou, bude ovplyvňovať mnohé krajiny.“

„Austrália, budeš potrestaná, lebo si vyhnala Moje Slovo skrze Svätú zem v Nowri.“ Modlite sa, aby sa Moje deti vrátili. Budem naďalej rýchlo cestovať po svete, aby Som pripravila naše deti. Modlite sa, Môj Svätý ruženec a Korunku Božieho milosrdenstva, aby ste boli vždy chránení. Milujem vás, milé deti a žehnám vám: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen. Modlite sa za Európu a Afriku, lebo na tieto kontinenty prichádzajú veľké tresty.“

„Modlite sa za Japonsko, lebo tento národ dostane ťažké tresty; aj Indonézia, Moje deti.

„Je mi ľúto, deti Moje, že Som prišla s malými dobrými správami, ale pohár preteká.“ Niektorí z vás budú môcť opäť lietať, ale pamätajte na to, že oni, nepriateľ, sa vás pokúsia ovládnuť.“

„Ty, Môj svätý syn, neznepokojuj sa, lebo tvoje víťazstvo je veľmi blízko.“ Viem, že veľmi trpíš, ale netráp sa, lebo Som tvoja kotva a budem ťa veľmi strážiť. Máš veľa práce pre Nebo, Môj synu, a dostaneš milosť, aby si ju naplnil. Chceš sa Ma niečo spýtať, dieťa?“

WILLIAM: Spýtal som sa a bol som veľmi potešený.

NAŠA PANI: „Modli sa, Môj synu, a buď stále silný, lebo Som vždy po tvojom boku, lebo tvoje srdce spočíva v Mojom. Modlite sa, deti Moje, lebo vojna vypukne veľmi skoro a mnoho miliónov zahynie. Milujem ťa, Môj „Anjel božského svetla a lásky“. Zober svoj kríž a nasleduj Ma. Žehnám ťa, Môj synu: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

„Želám si, aby s tebou Môj manžel hovoril, Môj syn a Moje deti.“

WILLIAM: Svätý Jozef prichádza dopredu. Má na sebe veľmi jednoduchú Korunu a ja vidím Jeho nádherné Srdce. Usmeje sa a príde ku mne a odovzdá ovečku alebo jahniatko, ktoré držal, a jahňa položí na stôl.

SVÄTÝ JOZEF: „Dávam vám tento dar, Môj svätý syn, ako dar pre teba, lebo ty sa máš stať posledným vikárom pre Cirkev Svätej Matky.“

WILLIAM: Svätý Jozef mi dáva na čelo Znamenie kríža.

SVÄTÝ JOZEF: „Žehnám vás, William a žehnám všetky deti sveta: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

„Dnes je Môj sviatok, ale prosím všetky deti, aby sa modlili k Ježišovi a Márii najmä dnes, lebo proti Môjmu Božskému Synovi, Ježišovi, sa pripravuje veľa zlých plánov a tieto plány majú priblížiť stádo k spojeniu Antikrista, ktorý v dnešnom svete prináša zmätok a škodu Božím deťom. Modlite sa ku Mne, milé deti, lebo v týchto posledných dňoch Som dostal veľkú moc od Trojjediného Boha, aby Som zvrhol Zlého a jeho plány.“

„Moje deti, žiadam, aby sa oddanosť Môjmu Srdcu upevňovala po celom svete, lebo Trojjediný Boh Mi dal veľa moci prostredníctvom Srdca, ktoré vytvoril pre spásu Cirkvi, najmä v týchto dňoch.“

„Žiadam, aby Božie deti prišli ku Mne a požiadali Ma o pomoc, aby sme spoločne dokázali poraziť tie zlé a ich diabolské plány ovládnuť celé ľudstvo.“

„Milujem vás, milé deti a dnes so Svätým Patrikom pošlem špeciálny Kvet milosti, aby Som pomohol našim deťom, ktoré to veľmi potrebujú.“ Žehnám vás všetkých a Svätý Patrik vám žehná, aby vás posilnil v nasledujúcich dňoch skúšky: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

„Milujem ťa, William, a žehnám tvojmu srdcu, ktoré je s Mojou Svätou manželkou, zjednotené s Mojím: v mene Otca a Syna i Ducha Svätého.“ Amen. Váš triumf je blízko; staraj sa o srdce. Milujem vás a žehnám vám: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen. Posielam všetkým svoje Otcovské požehnanie: V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.

WILLIAM: Svätý Jozef a Panna Mária Požehnaj nás i všetkých svätých a anjelov a sme pripravení odovzdať svoje kríže ľuďom na Zemi. Panna Mária i Svätý Jozef nás žehnajú:

NAŠA PANI A SVÄTÝ JOZEF: „V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.“

WILLIAM: Veľký Biely kríž je jasný a hnedá značka je preč. Vracajú sa domov + Biely baránok je na mojom stole. Dotkol som sa toho rukami.

Asteroid sa blíži k Zemi veľmi skoro.

https://littlepebble.org/2021/03/20/message-825-19-march-2021/